دیوار پوش پی وی سی

فروش انواع دیوارپوش در مازندران سلمانشهر,خانه مصالح معمار,فروش محصولات دکوراتیو

دیوارپوش پی وی سی PVC-انواع دیوارپوش-نصب دیوارپوش-کاربرد دیوارپوش-فروش دیوارپوش PVCدر مازندران سلمانشهر-فروش محصولات دکوراتیو-خانه مصالح معمار

پنج‌شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ | ۰۶:۲۰ ۰ نظر ۶۳۶ بازدید

دیوارپوش

پلی وینیل کلراید با نام اختصاری پی وی سی (pvc) ، نوعی پلیمر ترموپلاستیک است که کاربرد زیادی در فناوری های نوین ساختمانی دارد. این ماده جایگزین مناسبی برای مصالح ساختمانی قدیمی می باشد که در سال های اخیر به دلیل اجرای سیستم سبک سازی ، جلوگیری از اتلاف انرژی، به شدت مورد توجه قرار گرفته است.دیوارپوش در گروه پوشش های دیواری داخلی خارجی قرار دارد.

دردهه های گذشته دیوار پوش ها در صنعت ساختمان سازی نقش مهمی نداشته اند ولی به لطف و مدد پیشرفت های اخیر صنعت پتروشیمی و بالا رفتن کیفیت و ارزان تر شدن دیوار پوش های پی وی سی این محصول مهم ساختمانی جایگاه مناسبی در معماری های داخلی ساختمان ها , ادارات و حتی منازل پیدا کرده است تا جایی که شرکت ها و تولید کنندگان دیوار پوش های pvc هر ساله با ارائه طرح ها و پایین آمدن قیمت تولید پنجره تازه در صنعت معماری و ساختمان سازی گشوده است, دیوار پوش PVC علاوه بر مزیت زیبایی و مدرن سازی فضای داخلی ، تاثیر زیادی بر کاهش وزن ساختمان و همچنین افزایش استحکام آن ها دارند. این دیوارپوش ها به دلیل عمر بالا، بسیاری از هزینه های اضافه از قبیل ترمیم و بازسازی و رنگ آمیزی ساختمان را کاهش می دهند. از سوی دیگر به دلیل جلوگیری از هدر رفتن حرارت و برودت ساختمان، به عنوان یک عایق مقاوم ساختمانی عمل می کنند.

انواع دیوارپوش

ديوار پوش چوبی:چوب به خاطر طرح و نقش و رنگ خاص خود آرامش و امنيت خاصی به فضا می دهد.امروزه به خاطر گران بودن و محافظت از محيط زيست از چوبهای مصنوعی استفاده می شود.

ديوارپوش سنگی: از ديوارپوش هاي پر مصرف در صنعت ساختمان هستند.از این نوع دیوارپوش ها به دلیل وجود تنوع در طرح و رنگ و نوع بافت به فراوانی مورد استفاده قرار می گيرد.

ديوارپوش پی وی سی ( ديوارپوش PVC ):اين نوع ديوارپوش ها از روکش pvc بروی آنها استفاده می شود. مقاوم در برابر سرما و گرما است.

دیوار پوش های سلولزی:اساس آنها تشکيل شده از الياف مصنوعی سلولز رزين های ساختمانی و پيگمنت های مقاوم می باشد.

کاربردهای دیوار پوش

نصب دیوارپوش

ویژگی های دیوارپوش

قیمت دیوارپوش

برای دیدن تصاویر بیشتر روی تصویر کلیک کنید

دیوارپوش سه جداره کوبوآ پنل دو جداره اکوپن پنل با روکش مخمل
پنل pvc یوروپن پنل چاپی کوبوآ پنل هات استمپ

دیوارپوش پی وی سی سه جداره

خانه مصالح معمار

کلینیک تخصصی فروش محصولات دکوراتیو ساختمانی

فروش دیوارپوش pvc در سلمانشهر مازندران

اطلاعات بیشتر از انواع دیواپوش در بخش دسته بندی و مقالات


دیدگاه خود را بیان کنید

دسترسی سریع