پوستر دیواری

پوستر,دیواری,کاغذ,فروش,انواع,کلینیک,محصولات,ساختمانی,فروش پوستر دیواری در مازندران سلمانشهر,فروش محصولات دکوراتیو ساختمان در مازندران سلمانشهر,خانه مصالح معمار

پوستر دیواری-کاغذ دیواری-خانه مصالح معمار-کلینیک تخصصی فروش محصولات ساختمانی-فروش انواع پوستر دیواری در سلمانشهر مازندران

پنج‌شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸         01154611240

پوستر دیواری

پوستر دیواری متریالی است شبیه به کاغذ دیواری اما با تفاوت هایی از قبیل اینکه پوستر دیواری پس از نصب یک تصویر واحد را تشکیل می دهد مانند یک منظره، اما کاغذ دیواری ها معمولا تکرار یک تصویر هستند مثلا یک گل؛ پوستر دیواری از نظر ضخامت نیز از کاغذ دیواری نازکتر می باشد و قابل شستشو نیست، پوستر های دیواری دارای ابعاد متفاوتی هستند که معمولا هر چه تعداد پنل ها بیشتر باشد، نشان دهنده بزرگتر بودن سایز پوستر است، مثلا پوستر دیواری ۸ پنل از پوستر ۲ پنل بزرگتر است، بهترین جا برای نصب پوستر دیواری یک دیوار از سالن پذیرایی یا اتاق خواب می باشد، پوستر ها پس از نصب فضای مورد نظر را تحت تاثیر قرار داده و به طور شگفت انگیزی محیط را زیباتر جلوه می دهند.

بهترین انتخاب برای به روز نمودن دیوار اتاق یا دفتر کار شما استفاده از یک پوستر دیواری مناسب است . علت این امر نصب آسانتر پوستر نسبت به کاغذ دیواری و کم هزینه تر بودن آن نسبت به خرید مبلمان جدید است .

انتخاب یک محصول مناسب کار نسبتا دشواری است ، زیرا ارزش گذاری یک کار هنری یک موضوع کاملا ذهنی و درونی است . ارتباط ذهنی هر فرد با یک پوستر هنری ممکن است با احساس دیگری نسبت به آن کاملا متفاوت و حتی متضاد باشد .

 این روزها با علاقمند تر شدن مردم به استفاده از کاغذ دیواری و ایجاد تنوع طلبی بالا طرح های جدیدی از این محصول بوجود آمد.

پوسترهای دیواری عمدتا بصورت مناظر بسیار زیبا و نماهای بسیار عالی از شهرها و یا طرح های بسار خاص گرافیکی می باشد که می تواند هر سلیقه ای را برای خرید یک پوستر دیواری راضی کند.

پوستر دیواری بطور کلی در چهار سایز 8 تیکه (368 در 254 سانتی متر) ، 4 تیکه ( 254 در 186 سانتی متر ) ، 2 پانل ( 90 در 220 سانتی متر ) و تک پانل ( 184 در 127 سانتی متر ) عرضه می شود که خریدار این ابعاد را برای انتخاب مناسب یک پوستر دیواری باید در نظر داشته باشد.

مهمترین عامل در یک پوستر دیواری که آنرا زیبا و منحصر بفرد می کند چاپ و رنگبندی آن می باشد.

 
     
 
     
 
     
 

 

خانه مصالح معمار

کلینیک تخصصی فروش محصولات ساختمانی

فروش انواع کفپوش لمینت -پارکت - pvc در سلمانشهر مازندران

 

اطلاعات بیشتر از پوستردیواری  در بخش دسته بندی و مقالات

 


دیدگاه خود را بیان کنید