پودر سنگ

مصالح ساختمانی معمار,فروش پودر سنگ ساختمانی در سلمانشهر کلارآباد نمک آبرود کلاردشت چالوس نوشهر نور عباس آباد نشتارود,فروش پودر سنگ جوشقان در گیلان و مازندران گلستان,فروش پودر سنگ چالوس در نور محمودآباد بابلسر آمل بابل قائمشهر ساری,فروش پودر سنگ قم وساوه

پودر سنگ چالوس و جوشقان و قم وسوپر و ساوه-خانه مصالح معمار-دفترتآمین و فروش محصولات ساختمانی-در سلمانشهر مازندران گیلان گلستان

پنج‌شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۵:۲۸ ۰ نظر ۱۲۶۴ بازدید

پودر سنگ

همانطور که از نام آن مشخص است از کوبیده شدن انواع کانی های معدنی موجود در طبیعت نظیر سنگ آهک یا کربنات کلسیم ، مرمریت،گرانیت،سنگ آهن،سنگ نقره،و...به دست می آید.آین ماده دارای کلیه خواص کانی کوبیده شده بوده با این تفاوت که به دلیل دارا بودن سایز بندی پودری و میکرونیزه و افزایش سطح تماس علاوه بر اینکه خواص موجود در آن کاملا در دسترس می باشد همچنین در صنایع مختلف به راحتی بکار گرفته می شود.

مصارف پودر سنگ

مصرف پودر سنگ آهكی به جاي درصدی از سيمان در بتن از دههای پيش در جهان اغاز گردیده است و هر روز بر ميزان استفاده از پودر سنگ افزوده مي‌شود. در ايران هم به دليل وجود ضايعات نسبتاً زياد پودر سنگ آهك و منجمله در سنگ‌بري‌ها، استفاده از اين نوع پودر سنگ در ساخت بتن بسيار مثمر ثمر بوده است چون هم باعث جلوگيري از آلودگي محيط زيست مي‌شود و هم پودر سنگ باعث ارزان‌تر شدن قيمت نهائي بتن مي‌‌شود.‌ در تحقيقات جدید، تأثير ميكروسيليس و پودر سنگ آهكی بر مقاومت فشاري بتن با مقاومت بالا مورد کنکاش قرار گرفته است.

علاوه بر این مطالب عنوان شده در مورد پودر سنگ از پودر سنگ جهت پاشش روی قیر گونی کاری - و دوغاب دهی سنگ و کاشی و سرامیک که از مخلوط پودر سنگ و سیمان سفید استفاده می شود .

برای نمای ساختمان نیز از مخلوط پودر سنگ و سیمان برای نمای ساختمان نیز از مخلوط پودر سنگ و سیمان سفید و سنگ نمره استفاده می گردد .

پودر سنگ از معدن سنگ سفید قابل تبدیل شدن به پودر سنگ که در نمای ساختمان به کار گرفته می شود.

لازم به ذکر است در برخی موارد موارد استفاده ای از پودر سنگ ذکر شده مانند سند بلاست کاری و خوراک دام و طیور از ان جمله می باشد .

استهسال پودر سنگ در طبیعت بسیار ساده می باشد و از هر نوع سنگ تهیه کرد و از سنگهای رنگی نیز می توان پودر سنگ رنگی تهیه کرد

اما در سالهای گذشته بواسطه مصرف بالای سنگ در نمای ساختمان ها و ادارات و غیره برخی از تولید کنندگان پودر سنگ اقدام به استفاده از سنگ های ضایعات ساختمانی جهت تولید پودر سنگ می نمایند که البته کار بدی جهت تولید

پودر سنگ نمی باشد لیکن تولید پودر سنگ با این روش کیفیت محصول تولیدی (پودر سنگ تولید ) شده را پایین می اورد لذا از متقاضیان محترم خرید پودر سنگ تقاضا می شود در زمان خرید محصول پودر سنگ حتما به نکات ذکر شده دقت کافی را مبذول بفرمایند .

عموما مبانی اولیه تولید پودر سنگ در کشور عزیزمان ایران در قم و ساوه و تهران می باشند اما کارخانجات سنگ کوبی هم در اطراف کشور وجود دارند ولی تولید پودر سنگ ایشان به اندازه مصرف شهر مبدا یا حداکثر استان خوشان می باشد لذا کلونی تولید پودر سنگ در ایران به نوعی در شهر قم متمرکز گردیده است .

پودر سنگ چالوس

پودر سنگ قم

پودر جوشقان

پودر بندکشی

انواع پودرقابل عرضه

انواع مختلفی از پودر سنگ در بازاز ایران وجود داردکه نیاز فعالان بخش های مختلف،وابسته به این محصول را مرتفع می نماید.

 • پودر سنگ چالوس
 • پودر خاک سنگ سوپر
 • پودر خاک سنگ جوشقان
 • پودر خاک سنگ قم
 • پودر خاک سنگ ساوه و ...

  <<تأمین مصالح معمار>>

  دفترتآمین و فروش محصولات ساختمانی

  فروش انواع پودر سنگ در سلمانشهر مازندران - گیلان - گلستان

  اطلاعات بیشتر از پودر در قسمت دسته بندی و مقالات


دیدگاه خود را بیان کنید

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای گروه ساختمانی مهندس قنبری محفوظ می باشد
طراحی سایت - هاستینگ - توسط سنادیتا
SANADATA | SanaCMS 12.2
دسترسی سریع
phone Logo